Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Kredi Kartı Sadakat Programı

Education Currency

Kredi Kartı Sadakat Programı Kart sahibine kartla yaptığı harcamalarla verilen kredi saati hakkı olan daha büyük birimlere biriktirilen öğrenme saati hakları şeklinde ödüller veren, kartı veren banka ile ortak eğitim kurumu arasında sponsor olunan ortak markalı bir banka kartı sadakat programıdır, birikmiş kredi saat hakları bu ortak eğitim kurumunda eğitim kursu aldığında kullanılacaktır. Banka, verilen kredi saat hakları karşılığında bu kurum ile takas ücreti paylaşım sözleşmesi yapacaktır. Projenin hedefi, insanları eğitim hedeflerine ve eğitim sektörüne ulaşmaları için finansal olarak desteklemektir.

Proje Adı : Education Currency, Tasarımcıların adı : Youssef Abdel Zaher, Müşterinin adı : Youssef Abdel Zaher.

Education Currency Kredi Kartı Sadakat Programı

Bu iyi tasarım, ambalaj tasarım yarışmasında bir tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı ambalaj tasarım çalışmalarını keşfetmek için ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.