Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Kentsel Aydınlatma

Herno

Kentsel Aydınlatma Bu projenin zorluğu, kentsel aydınlatmayı Tahran ortamına uygun ve vatandaşlar için çekici olacak şekilde tasarlamaktır. Bu ışık, Tahran'ın en büyük sembolü olan Azadi Kulesi'nden esinlenmiştir. Bu ürün çevreyi ve insanları sıcak ışık yayarak aydınlatmak ve farklı renklerle samimi bir atmosfer yaratmak için tasarlanmıştır.

Proje Adı : Herno, Tasarımcıların adı : Mohsen Noroozi, Müşterinin adı : egg plus.

Herno Kentsel Aydınlatma

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.