Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Japon Pirzola Restoranı

Saboten Beijing the 1st

Japon Pirzola Restoranı Bu, Çin'in ilk amiral gemisi restoranı olan Saboten adlı bir Japon pirzola restoran zinciridir. Japon kültürünün yabancı ülkeler tarafından kabul edilmesini kolaylaştırmak için geleneğimizin deformasyonu ve iyi yerelleştirme şarttır. Burada, restoran zincirinin gelecekteki vizyonlarını inceleyerek, Çin'e ve yurt dışına açıldığında faydalı kılavuzlar haline gelecek tasarımlar yaptık. Daha sonra zorluklarımızdan biri, yabancıların tercih ettiği “Japon imajı” nın doğru anlayışını kavramak oldu. Esas olarak “geleneksel Japonya” ya odaklandık. Nasıl dahil edeceğimiz konusunda çaba sarf ediyoruz.

Proje Adı : Saboten Beijing the 1st, Tasarımcıların adı : Aiji Inoue, Müşterinin adı : Saboten.

Saboten Beijing the 1st Japon Pirzola Restoranı

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.