Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Grafik Sanatlar Kataloğu

Grafika ASP Krakow

Grafik Sanatlar Kataloğu Jubilee albümü, Krakow'daki Güzel Sanatlar Akademisi Grafik Sanatlar Fakültesi'nin 45. yılını kutluyor. Okulun öne çıkan özelliklerinin geniş bir yelpazesini içerir: öğretmenlerin ve öğrencilerin sanat eserleri, arşiv fotoğrafları, öğretmen istihdamının zaman çizelgeleri, akademi binalarının bulunduğu haritalar, mezunlar dizini. Nitelikler: 3 farklı parça; Geleneksel karton baskıların evrak çantaları gibi ikiye katlanmış 5 kapak; metal baskı matrisini çağrıştıran kapaklardaki renkli ve kabartmalı başlıklar; tasarlanmış kasıtlı baskı hataları; bir göbek bandı ile kaplı görünür bir omurga ile dikilmiş yapıştırılmış cilt.

Proje Adı : Grafika ASP Krakow, Tasarımcıların adı : Aleksandra Toborowicz, Müşterinin adı : Faculty of Graphic Arts at the Jan Matejko Academy of Fine Arts in Cracow.

Grafika ASP Krakow Grafik Sanatlar Kataloğu

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.