Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Sandalye

Tekant

Sandalye Tekant, yapıldığı malzemelerden ve yapının nasıl çalıştığından dolayı modern bir sandalye. Özü, Tekant'ı oldukça dayanıklı bir sandalye yapan geometrik bir üçgen oyunu ortaya çıkaran, yapının stratejik incelemesinin geometrik birleşiminden gelir. Hafiflik hissini ve yapıyı sandalyenin ana unsuru haline getiren görsel netliği ifade etmek için metakrilat döşeme dahildir. Tekant, yapının ve metakrilat döşemenin farklı renkleri ile oynayabilir, böylece kendi Tekant sandalye kombinasyonunuzu oluşturabilirsiniz.

Proje Adı : Tekant, Tasarımcıların adı : Sebastian Dominguez Enrich, Müşterinin adı : Dominguez Sanz + Enrich.

Tekant Sandalye

Bu iyi tasarım, ambalaj tasarım yarışmasında bir tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı ambalaj tasarım çalışmalarını keşfetmek için ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.