Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Okul Iç Tasarımı

Ipek University

Okul Iç Tasarımı 16500 m2 alanda Hazırlık Okulu, toplam 7 mağaza ve içinde amfi, sınıflar, toplantı odaları, ofis katı, öğretim odaları, 2 kafeterya ve bir yapının tasarlandığı fuaye. Genel olarak, zemin kat girişi ve karşılama bölümü birlikte çözülerek, galeri mekanının her katına inşa edilerek, tüm katlar arasında algıda fark yaratan bir tasarım yaklaşımı benimsenmiştir.

Proje Adı : Ipek University , Tasarımcıların adı : Craft312 Studio, Müşterinin adı : Craft312 Studio.

Ipek University  Okul Iç Tasarımı

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.