Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Sehpa

Papillon

Sehpa Papillon, kitap ve dergilerin masa kullanımını ve depolanmasını veya düzenini kolay ve zarif bir şekilde çözen heykelsi ancak işlevsel bir sehpadır. Tek, yassı bir eleman, bir camın altına serbestçe yerleştirilmek üzere mekansal yapıda birleştirilir, böylece içeriğini her zaman gevşek bir düzene sokan eğimli depolama alanı sağlar. Boşken, destekleyici unsurlar yaprakları ve açık kitapları rastgele bir armonide uyandırır; bu, yalnızca içine yığılmış maddeyi okuyarak incelikli bir şekilde değişime uğrar.

Proje Adı : Papillon, Tasarımcıların adı : Oliver Bals, Müşterinin adı : bcndsn.

Papillon Sehpa

Bu iyi tasarım, ambalaj tasarım yarışmasında bir tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı ambalaj tasarım çalışmalarını keşfetmek için ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.