Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Köpek Tuvaleti

PoLoo

Köpek Tuvaleti PoLoo, dışarıda hava kötü olsa bile köpeklerin huzur içinde kaka yapmasına yardımcı olan otomatik bir tuvalettir. 2008 yazında, 3 aile köpeği ile bir yelken tatili sırasında kalifiye bir denizci olan Eliana Reggiori, PoLoo'yu tasarladı. Arkadaşı Adnan Al Maleh ile sadece köpeklerin yaşam kalitesine yardımcı olacak değil, aynı zamanda yaşlı, engelli ve kış döneminde evden çıkamayan sahiplerine de iyileştirecek bir şeyler tasarladı. Otomatik, kokusuz ve kullanımı kolay, taşıması, temizlemesi ve dairelerde yaşayanlar, karavan ve tekne sahipleri, otel ve tatil köyleri için ideal.

Proje Adı : PoLoo, Tasarımcıların adı : Eliana Reggiori and Adnan Al Maleh, Müşterinin adı : PoLoo.

PoLoo Köpek Tuvaleti

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.