Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Downlight Lamba

Sky

Downlight Lamba Yüzüyormuş gibi görünen hafif bir armatür. Tavanın birkaç santimetre altına ince ve hafif bir disk yerleştirildi. Bu, Sky tarafından elde edilen tasarım konseptidir. Sky, aydınlatma armatürünün tavandan 5 cm yukarıda asılı gibi görünmesini sağlayan görsel bir efekt yaratarak bu ışığa kişisel ve farklı bir tarz kazandırır. Sky, yüksek performansı sayesinde yüksek tavanlardan aydınlatmaya uygundur. Bununla birlikte, temiz ve saf tasarımı, minimal bir dokunuş iletmek isteyen her türlü iç tasarımı aydınlatmak için mükemmel bir seçenek olarak görülmesine olanak tanır. Nihayet tasarım ve performans bir arada.

Proje Adı : Sky, Tasarımcıların adı : Rubén Saldaña Acle, Müşterinin adı : Rubén Saldaña - Arkoslight.

Sky Downlight Lamba

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.