Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Sandalye

La Chaise Impossible

Sandalye Çekici Temiz Tasarım. "İmkansız Sandalye" sadece iki ayak üzerinde duruyor. Hafiftir; 5 ila 10 Kgr. 120 Kgr'a kadar destekleyecek kadar güçlü. Üretimi basit, güzel, sağlam, kalıcı, paslanmaz, vidasız ve çivisiz. Çeşitli konumlar ve farklı kullanımlar için modüler, bir sanat eseri, harika, eğlenceli, tamamen geri dönüştürülebilir ve çevre dostu, masif ahşap ve alüminyum borulardan yapılmış, sonsuza kadar dayanacak şekilde tasarlanmıştır. (Yapı, halka açık yerler için plastik, metal veya beton gibi farklı malzemelerden yapılabilir. Tekstil veya deri koltuk)

Proje Adı : La Chaise Impossible, Tasarımcıların adı : Enrique Rodríguez "LeThermidor", Müşterinin adı : LeThermidor.

La Chaise Impossible Sandalye

Bu iyi tasarım, ambalaj tasarım yarışmasında bir tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı ambalaj tasarım çalışmalarını keşfetmek için ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.