Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Yer Karoları

REVICOMFORT

Yer Karoları REVICOMFORT çıkarılabilir ve tekrar kullanılabilir bir zemindir. Uygulaması hızlı ve kolaydır. Kullanıma hazır. Tadilat için ideal. Tek bir üründe, tam vücut porselen karoların teknik özelliklerini, zaman kazandıran basitleştirilmiş yerleşimin ekonomik avantajlarını, hareket kolaylığı ve farklı alanlarda yeniden kullanımı birleştirir. REVICOMFORT çeşitli Revigrés koleksiyonlarında yapılabilir: çeşitli efektler, renkler ve yüzeyler.

Proje Adı : REVICOMFORT, Tasarımcıların adı : Revigres, Müşterinin adı : Revigres.

REVICOMFORT Yer Karoları

Bu mükemmel tasarım, aydınlatma ürünleri ve aydınlatma projeleri tasarım yarışmasında altın tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı aydınlatma ürünlerini ve aydınlatma projeleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için altın ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.