Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Konut Ev Iç Tasarımı

Casa Dova

Konut Ev Iç Tasarımı Bir referans noktası olarak değil, aydınlatıcı ışıkla oynamak, neredeyse bireyin etrafından dolaşmak. Yenilikçi malzemeler, teknolojik olarak mükemmel ve mükemmel entegre. Yanlarında mimarlık "Üstatlarının" geçtiğine ve şimdi kendilerini bulan, onları ön plana çıkaran, gençliklerine dair olağanüstü işaretler getirin. Özgün ihtişam ile bilgi, teknik ve duyguların ütopyasını birleştiren, bir zamanlar harika bir el becerisi olan, şaşırtıcı bir modernite "eski" ve benzersiz ortamında.

Proje Adı : Casa Dova, Tasarımcıların adı : Alessandro Marchelli, Müşterinin adı : Casa DOVA.

Casa Dova Konut Ev Iç Tasarımı

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.