Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Aydınlatma

Roof

Aydınlatma Çatı, görüşmeler sırasında iletişimin yakınlığını artırmayı amaçlayan iç mekanlar için bir LED armatürdür. Çatının içbükey formu, akşam yemekleri için bir ışık barınağı, toplantılar için birleştirici bir nesne, iç yaşam için eğlenceli bir aydınlatma sistemi oluşturur. Çatı bir izolatördür. Altındaki insanlar için birleştirici bir form ve homojen ışık ile eşsiz bir alan tanımlar. Çevrenizden soyutlanmış hissediyorsunuz ve masaya ve iletişime odaklanıyorsunuz. Bu armatürün ahşap dokusu aynı zamanda sıcak ve doğal bir etki verir ve LED teknolojisinin çevre dostu yanını temsil eder.

Proje Adı : Roof, Tasarımcıların adı : Hafize Beysimoglu, Müşterinin adı : Derinled.

Roof Aydınlatma

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.