Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Etiketler

Propeller

Etiketler Pervane, dünyanın çeşitli yerlerinden hava yolculuğu teması ve bir marka karakteri olarak bir pilot gezgin ile ilişkili ruhların bir koleksiyonudur. Her tür içeceğin özellikleri sayısız illüstrasyon, havacılık rozeti andıran yazıtlar ve kokteyl tarifleri olarak kullanılan eskizler ile ortaya çıkar. Çok yönlü tasarım, çeşitli tonlarda renkli folyo, farklı laklar, desenler ve kabartma ile tamamlanmaktadır.

Proje Adı : Propeller, Tasarımcıların adı : Asta Kauspedaite, Müşterinin adı : Stumbras.

Propeller Etiketler

Bu mükemmel tasarım, aydınlatma ürünleri ve aydınlatma projeleri tasarım yarışmasında altın tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı aydınlatma ürünlerini ve aydınlatma projeleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için altın ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.