Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Veri Görselleştirme

Arab spring

Veri Görselleştirme Bu proje, 2011 yılında Kuzey Afrika'da meydana gelen çatışmalara dayanıyordu. İlkbaharda hareketliliğin zirvesi olan ve "Arap Baharı" olarak adlandırılan etkinlikler gerçekleşti. Proje, çatışmanın başlangıcı ve sonu olarak işaretlenmiş spiral tarzda bir zaman çizelgesidir. Ve çatışma tarihlerinin sonunda çatışmanın sonucunu gösteren işaretler var. Çizginin doygunluğu, devrimin kurbanlarının sayısıdır. Böylece tarihsel anların temel zaman modelini gözlemleyebiliriz. Bu tür veri görselleştirme geliştirmenin temel parametreleri, orijinal bilginin basitliği ve yapılandırılması olmalıdır.

Proje Adı : Arab spring, Tasarımcıların adı : Kirill Khachaturov, Müşterinin adı : RBC.

Arab spring Veri Görselleştirme

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.