Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Kurumsal Kimlik

10 Year Logo

Kurumsal Kimlik Özet, sadece 3M ™ Polarize Işığın ne olduğunu yansıtmakla kalmayıp, aynı zamanda masa lambalarında birinci sınıf bir marka olarak pazarlamaktı. Parlama önleyici deneyimi yansıtan, gözlere yatıştırıcı ışık ışınlarının üst üste binme fikrini kullanmak. Örtüşmeler, havai fişek kutlamalarını tasvir edecek şekilde tasarlanmıştır. On rakamı parlama nedeniyle yansıma olmayan sayıların keskinliğini gösteren grafiğe oturur. Altın ve gümüş renkleri, lambanın birinci sınıf hissini, kalitesini ve markanın teknolojisini sunmak için kullanılır.

Proje Adı : 10 Year Logo, Tasarımcıların adı : Lawrens Tan, Müşterinin adı : 3M Polarizing Light.

10 Year Logo Kurumsal Kimlik

Bu iyi tasarım, ambalaj tasarım yarışmasında bir tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı ambalaj tasarım çalışmalarını keşfetmek için ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.