Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Modern Elbise Mokasen

Le Maestro

Modern Elbise Mokasen Le Maestro, Doğrudan Metal Lazer Sinterlenmiş (DMLS) titanyum "matris topuk" ekleyerek elbise ayakkabısında devrim yaratıyor. 'Matris topuk' topuk kısmının görsel kütlesini azaltır ve elbise ayakkabısının yapısal bütünlüğünü sergiler. Zarif vampiri tamamlamak için, üst kısmın farklı asimetrik tasarımında yüksek dokulu deri kullanılmıştır. Topuk bölümünün üst kısım ile bütünleşmesi artık şık ve zarif bir silüete dönüşüyor.

Proje Adı : Le Maestro, Tasarımcıların adı : Herman Francisco Delos Santos, Müşterinin adı : HERMAN FRANCISCO.

Le Maestro Modern Elbise Mokasen

Bu mükemmel tasarım, aydınlatma ürünleri ve aydınlatma projeleri tasarım yarışmasında altın tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı aydınlatma ürünlerini ve aydınlatma projeleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için altın ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.