Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Modüler Kanepe

Cloche Sofa

Modüler Kanepe Cloche Sofa, kentsel yaşamın bir unsurunu objets d'art'a dönüştüren bir çalışma gövdesidir. Bir heykel, ortam ışığı veya modüler kanepe olarak kullanılabilir. Yerleşik yapısal standartları ve inşaat malzemelerinin unsurlarını ortadan kaldıran peyzaj evrimini temsil eder ve bulunan bir materyali sofistike tasarıma dönüştürür, ortak bir nesneyi anlamlı bir amalgam haline getirir. Bu parça, orijinal kullanımlarından daha uzun ömürlü, atılan, geri kazanılan ve yenilenen nesneleri kullanıyor.

Proje Adı : Cloche Sofa, Tasarımcıların adı : Carlo Sampietro, Müşterinin adı : Carlo Sampietro Artist.

Cloche Sofa Modüler Kanepe

Bu iyi tasarım, ambalaj tasarım yarışmasında bir tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı ambalaj tasarım çalışmalarını keşfetmek için ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.