Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Oyuncak Tasarımı 3D Baskı Uygulaması

ShiftClips

Oyuncak Tasarımı 3D Baskı Uygulaması Toy Maker ShiftClips CAD / CAM uygulaması, 10 ve üzeri mucitlerin kendi inşaat oyuncaklarını yaratmalarını ve 3D baskılarını yapmalarını sağlayan bir ürün hizmet platformudur. Uygulamanın basit GUI'si, kullanıcıların akıllı bir tablet üzerinde formlar geliştirmesine ve düzenlemesine ve kendi eklemli ve yeniden yapılandırılabilir oyunlarını oluşturmak için formlarıyla entegre etmek için bir dizi donanım bağlantı elemanı veya klip seçmesine olanak tanır. ShiftClips'in kullanıcı dostu olması onu yaratıcı form tasarımı ve ürün imalat süreçleri için ideal bir eğitim aracı haline getirir.

Proje Adı : ShiftClips, Tasarımcıların adı : Wong Hok Pan, Sam, Müşterinin adı : The Hong Kong Polytechnic University, School of Design.

ShiftClips Oyuncak Tasarımı 3D Baskı Uygulaması

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.