Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Üniversite Kafesi

Ground Cafe

Üniversite Kafesi Yeni 'Ground' cafe sadece mühendislik fakültesi öğrencileri ve fakülteleri arasında sosyal uyum sağlamakla kalmayıp, aynı zamanda Üniversitedeki diğer bölümlerin üyeleri arasındaki etkileşimi de teşvik etmektedir. Tasarımımızda, alanın duvarları, zemini ve tavanı üzerine bir ceviz kalas, delikli alüminyum ve yarık göztaşı paleti yerleştirerek eski bir seminer odasının süslenmemiş dökülmüş beton hacmini gerçekleştirdik.

Proje Adı : Ground Cafe, Tasarımcıların adı : Bentel and Bentel Architects/Planners, Müşterinin adı : Yale University.

Ground Cafe Üniversite Kafesi

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.