Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Kokteyl Bar

Gamsei

Kokteyl Bar Gamsei 2013'te açıldığında, o zamana kadar esas olarak gıda sahnesiyle sınırlı olan bir uygulama alanına hiper-lokalizm getirildi. Gamsei'de kokteyl malzemeleri ya çılgınca toplanır ya da yerel artezyen çiftçileri tarafından yetiştirilir. Barın içi, bu felsefenin açık bir devamıdır. Kokteyller gibi, Buero Wagner de tüm malzemeleri yerel olarak temin etti ve özel yapım çözümler üretmek için yerel üreticilerle yakın işbirliği içinde çalıştı. Gamsei, kokteyl içme olayını yeni bir deneyime dönüştüren tamamen entegre bir konsepttir.

Proje Adı : Gamsei, Tasarımcıların adı : BUERO WAGNER, Müşterinin adı : Trink Tank.

Gamsei Kokteyl Bar

Bu olağanüstü tasarım, oyuncak, oyun ve hobi ürünleri tasarım yarışmasında platin tasarım ödülü kazanmıştır. Daha birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı oyuncak, oyun ve hobi ürünleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için platin ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarım röportajı

Dünyaca ünlü tasarımcılarla röportajlar.

Tasarım gazetecisi ile dünyaca ünlü tasarımcılar, sanatçılar ve mimarlar arasındaki tasarım, yaratıcılık ve yenilik üzerine en son röportajları ve konuşmaları okuyun. Ünlü tasarımcıların, sanatçıların, mimarların ve yenilikçilerin en son tasarım projelerini ve ödüllü tasarımlarını görün. Yaratıcılık, yenilikçilik, sanat, tasarım ve mimariye ilişkin yeni içgörüler keşfedin. Harika tasarımcıların tasarım süreçleri hakkında bilgi edinin.