Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Lounge Bar

Linear Lounge

Lounge Bar Linear Lounge Bar, ikamet eden konuklara sofistike ve göz alıcı bir şarap ve yemek deneyimi sunar. Linear Lounge Bar'da ayrıca özel bir yemek odası vardır ve çok çeşitli kaliteli maltlar ile yenilikçi ve sanatsal kokteyller sunmaktadır. Linear'da ay ve müzik, misafirler için en iyi neşe ve zevk karışımlarını yaratmaya ayarlandı. Linear Lounge Bar aynı zamanda profesyonellerin akranlarını eşsiz bir keyif damlasıyla rahat bir akşam için bir araya getirmeleri için mükemmel bir yerdir.

Proje Adı : Linear Lounge, Tasarımcıların adı : Ketan Jawdekar, Müşterinin adı : Double Tree By Hilton.

Linear Lounge Lounge Bar

Bu iyi tasarım, ambalaj tasarım yarışmasında bir tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı ambalaj tasarım çalışmalarını keşfetmek için ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.