Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Led Şemsiye

NI

Led Şemsiye Şemsiye ve bahçe meşalesinin yenilikçi kombinasyonu olan NI, modern mobilyaların uyarlanabilirliğini içeren yepyeni bir tasarımdır. Klasik bir güneş şemsiyesini çok yönlü aydınlatma sistemi ile entegre eden NI Şemsiye'nin, sabahtan geceye sokak ortamının kalitesini artırmada öncü bir rol oynaması bekleniyor. Tescilli parmak algılamalı OTC (tek dokunuşla kısıcı), insanların 3 kanallı aydınlatma sisteminin parlaklığını kolaylıkla ayarlamasına olanak tanır. Düşük voltajlı 12V LED sürücüsü, çok az ısı üreten 2000 adetten fazla 0.1W LED ile sistem için enerji açısından verimli bir güç kaynağı sağlar.

Proje Adı : NI , Tasarımcıların adı : Terry Chow, Müşterinin adı : FOXCAT.

NI  Led Şemsiye

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.