Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Sandalye

Chair with Belly Button

Sandalye Göbek Düğmeli Sandalye, kullanıcıların daha rahat bir oturma deneyimi sağlamak için etraflarındaki boşlukları merdiven, zemin veya kitap yığını gibi kullanmalarına izin veren hafif ve taşınabilir sandalyeler serisidir. Sandalyenin tasarımı, beklenmedik oturma seçenekleri sunarak geleneksel koltuk fikrini yeniden tanımlıyor. Sandalyelerin görüntüsü rüya gibi bir senaryodan geldi - bir boşlukta dağılan bir grup disket ve eriyen form. Sessizce duvarlara ve köşelerde uyuyan küçük adamlar gibi yalınlar. Her sandalyenin biraz oyun oynamak için kendi göbek deliği vardır.

Proje Adı : Chair with Belly Button, Tasarımcıların adı : I Chao Wang, Müşterinin adı : IChao Design.

Chair with Belly Button Sandalye

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.