Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Otomatik Göçmenlik Terminali

CVision MBAS 1

Otomatik Göçmenlik Terminali MBAS 1, güvenlik ürünlerinin doğasına meydan okumak ve hem teknolojik hem de psikolojik yönlerden gözdağı ve korkuyu en aza indirmek için tasarlanmıştır. Tasarım, tarayıcıdan ekrana sorunsuz bir şekilde karışan temiz çizgilerle dost görünüyor. Ekrandaki ses ve görseller, ilk kez kullananlara göç sürecini adım adım yönlendirir. Parmak izi tarama pedi, kolay bakım veya hızlı değiştirme için sökülebilir. MBAS 1, birden fazla dil etkileşimi ve ayrım gözetmeyen samimi bir kullanıcı deneyimi sunarak sınırları aşma şeklimizi değiştirmeyi amaçlayan eşsiz bir üründür.

Proje Adı : CVision MBAS 1, Tasarımcıların adı : Prompong Hakk, Müşterinin adı : Chanwanich Company Limited.

CVision MBAS 1 Otomatik Göçmenlik Terminali

Bu mükemmel tasarım, aydınlatma ürünleri ve aydınlatma projeleri tasarım yarışmasında altın tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı aydınlatma ürünlerini ve aydınlatma projeleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için altın ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.