Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Tipografi

Ila'l Amam Type Family

Tipografi "Ila'l Amam", şimdiye kadar oluşturulmuş ilk gösterim türlerinin - Fat Faces'ın yanı sıra 11. yüzyıla ait eski İran Kufi yazılarının tümü italik / eğik bir formatta bir araya getirilerek geliştirilmiş Arapça tipi bir ailedir. "Ila'l Amam", harfler oldukça stilize edildiğinden ve kalın ve ince vuruşlar arasında keskin bir kontrast oluşturarak karakterize edildiğinden, büyük ölçekli amaçlar için kullanılan gösterim türlerinden oluşur. İtalik / eğik bir yazı tipinin arkasındaki cazibe, herhangi bir Arapça türünün eksikliğinden kaynaklandı, çünkü Arapça başlangıçtan itibaren tamamen italik bir biçime sahip olabilir.

Proje Adı : Ila'l Amam Type Family, Tasarımcıların adı : Sara Mansour, Müşterinin adı : Sara Mansour.

Ila'l Amam Type Family Tipografi

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.