Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Karma Kullanımlı Bina

The Mall

Karma Kullanımlı Bina The Mall çölde yer almaktadır. Tasarım fikri, yapı programını ortadan kaldırarak çevresini etkileyecek bir kültürel ve ticari bölge yaratmak üzerine kuruludur. Kompleks ile bütünleşmiş kentsel alanlar birçok aktiviteye ev sahipliği yapacak ve bölgedeki kültürel etkileşimi zenginleştirecektir. Müstakil bir kapalı bina gibi davranmak yerine, tüm alandaki sokak yaşamına destek olacaktır. Kompleksin yerleşimi, binaların yönelimi ve cephe detayları, doğal kaynakların en verimli şekilde kullanılmasını destekleyecek şekilde tasarlanmıştır.

Proje Adı : The Mall, Tasarımcıların adı : Ekin Ç. Turhan - Onat Öktem, Müşterinin adı : Ercan Çoban Architects & ONZ Architects.

The Mall Karma Kullanımlı Bina

Bu iyi tasarım, ambalaj tasarım yarışmasında bir tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı ambalaj tasarım çalışmalarını keşfetmek için ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.