Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Dizüstü Bilgisayar Çantası

Olga

Dizüstü Bilgisayar Çantası Özel kayışlı ve özel bir dizüstü bilgisayar çantası, başka bir kasa sistemini sabitleyin. Malzeme için geri dönüştürülmüş deri aldım. Herkesin kendisinin alabileceği birkaç renk var. Amacım, basit, ilginç bir dizüstü bilgisayar çantası yapmaktı. Kolayca bakım sistemi olan ve yanınızda examble Mac kitap pro ve Ipad veya mini Ipad taşımak zorunda kalırsanız başka bir çantayı sabitleyebileceğiniz bir çanta. Yanınızda davanın altında şemsiye veya gazete taşıyabilirsiniz. Her gün talep için kolayca değiştirilebilen kasa.

Proje Adı : Olga, Tasarımcıların adı : Ari Korolainen, Müşterinin adı : Private Case.

Olga Dizüstü Bilgisayar Çantası

Bu mükemmel tasarım, aydınlatma ürünleri ve aydınlatma projeleri tasarım yarışmasında altın tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı aydınlatma ürünlerini ve aydınlatma projeleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için altın ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.