Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Akıllı Bileklik

June by Netatmo

Akıllı Bileklik JUNE, güneşten korunma koçluk bilekliği. Güneşe maruz kalmayı ölçen ilk bileziktir. Kadınların cildini güneşin etkilerinden günlük olarak ne zaman ve nasıl koruyacaklarını öneren kullanıcının akıllı telefonunda eşlik eden bir App'e bağlanır. HAZİRAN ve arkadaşı App güneşte yeni bir huzur sunuyor. Haziran, UV yoğunluğunu gerçek zamanlı olarak ve gün boyunca kullanıcının cildi tarafından emilen toplam güneşe maruz kalmayı izler. Fransız mücevher tasarımcısı Camille Toupet tarafından ışıltılı yüzlere sahip bir elmas ruhuyla yaratılan JUNE, bileklik veya broş olarak takılabilir.

Proje Adı : June by Netatmo, Tasarımcıların adı : Netatmo, Müşterinin adı : .

June by Netatmo Akıllı Bileklik

Bu iyi tasarım, ambalaj tasarım yarışmasında bir tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı ambalaj tasarım çalışmalarını keşfetmek için ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.