Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Hediye Kutusu

Jack Daniel's

Hediye Kutusu Jack Daniel's Tennessee Viski için lüks hediye kutusu, içinde bir şişe içeren normal bir kutu değildir. Bu benzersiz ambalaj yapısı, harika tasarım özelliği ve aynı zamanda güvenli şişe teslimatı için geliştirilmiştir. Büyük açık pencereler sayesinde tüm kutuyu görebiliyoruz. Doğrudan kutudan gelen ışık, viskinin orijinal rengini ve ürünün saflığını vurgular. Kutunun iki tarafı açık olmasına rağmen burulma sertliği mükemmeldir. Hediye kutusu tamamen kartondan yapılmıştır ve sıcak damgalama ve kabartma elemanları ile tam mat lamine edilmiştir.

Proje Adı : Jack Daniel's, Tasarımcıların adı : Kantors Creative Club, Müşterinin adı : Kantors Creative Club.

Jack Daniel's Hediye Kutusu

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.