Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Dijital Interaktif Dergi

DesignSoul Digital Magazine

Dijital Interaktif Dergi Filli Boya Tasarım Soul Dergisi, hayatımızdaki renklerin önemini okuyucularına farklı ve keyifli bir şekilde anlatıyor. Design Soul'un içeriği modadan sanata geniş bir alan içerir; dekorasyondan kişisel bakıma; spordan teknolojiye ve hatta yiyecek ve içeceklerden kitaplara. Ünlü ve ilginç portreler, analizler, son teknoloji ve röportajların yanı sıra dergide ilginç içerikler, videolar ve müzikler de yer alıyor. Filli Boya Design Soul Dergisi, iPad, iPhone ve Android'de üç ayda bir yayınlanıyor.

Proje Adı : DesignSoul Digital Magazine, Tasarımcıların adı : NGM Turkey, Müşterinin adı : NGM Turkey.

DesignSoul Digital Magazine Dijital Interaktif Dergi

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.