Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Analog Saat

Kaari

Analog Saat Bu tasarım, standart bir 24 saat analog mekanizmaya (yarım hız saat ibresi) dayanmaktadır. Bu tasarım iki yay şekilli kalıp kesimi ile sağlanır. Onlar aracılığıyla, dönüş saati ve dakika ibreleri görülebilir. Saat ibresi (disk), görünmeye başlayan renge bağlı olarak, AM veya PM süresini gösteren farklı renklerde iki bölüme ayrılmıştır. Dakika ibresi daha büyük yarıçap arkından görülebilir ve hangi dakika yuvasının 0-30 dakikalık kadranlara (yayın iç yarıçapında bulunur) ve 30-60 dakikalık yuvaya (dış yarıçapta bulunur) karşılık geldiğini belirler.

Proje Adı : Kaari, Tasarımcıların adı : Azahara Morales Vera, Müşterinin adı : Azahara Morales Vera.

Kaari Analog Saat

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.