Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Müşteri Tarafından Yapılandırılabilen Otomotiv Sistemi

Supercar System

Müşteri Tarafından Yapılandırılabilen Otomotiv Sistemi Supercar Sistemi, değişen performans, stil ve bütçe isteklerini karşılamak için müşteri tarafından kolayca yapılandırılabilen bir eğlence aracıdır. Müşteriler araçlarını büyük ve küçük şekillerde özel bir alet veya beceri gerektirmeden yapılandırabilir ve yeniden yapılandırabilir, Supercar Sistemi tasarım kararlarını üreticiden uzakta ve ait oldukları müşterinin ellerine demokratikleştiriyor. Müşteriyi tasarım ve spesifikasyondan sorumlu tutmak, O.EM'nin planlanan eskimesini azaltan sürdürülebilir bir ürün yaratır. üreticileri.

Proje Adı : Supercar System, Tasarımcıların adı : Paolo Tiramani, Müşterinin adı : Supercar System.

Supercar System Müşteri Tarafından Yapılandırılabilen Otomotiv Sistemi

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.