Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Elmas Yüzük

The Great Goddess Isida

Elmas Yüzük Isida, büyüleyici bir görünüm yaratmak için parmağınızın üzerine kayan 14K altın bir yüzük. Isida halkasının cephesi elmas, ametist, sitrin, tsavorite, topaz gibi benzersiz unsurlarla süslenmiştir ve beyaz ve sarı altınla tamamlanmıştır. Her parçanın kendine özgü bir malzemesi vardır, bu onu türünün tek örneği yapar. Ek olarak, dilimlenmiş değerli taşlar üzerindeki düz cam benzeri cephe, çeşitli ortamlarda farklı ışık ışınlarını yansıtarak halkaya özel bir karakter ekler.

Proje Adı : The Great Goddess Isida, Tasarımcıların adı : Tatyana Raksha, Müşterinin adı : STDIAMOND.

The Great Goddess Isida Elmas Yüzük

Bu mükemmel tasarım, aydınlatma ürünleri ve aydınlatma projeleri tasarım yarışmasında altın tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı aydınlatma ürünlerini ve aydınlatma projeleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için altın ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.