Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Asma Klozet

Bplus Wall-hung WC with cleaRim system

Asma Klozet Yenilikçi temizlik ilavesi ile Isvea, düzenli bir tuvaleti B + 'ya çevirir, bu da umumi tuvaletlerde ve özel banyolarda kullanılabilir. B + WC, normal bir klozete kıyasla daha küçük bir asma klozete sahiptir. Yuvarlak kompakt formu, etkili bir alan kullanımı sunar. Yeni B + temizleme WC'nin kenarı yoktur. Gizli çember olmaması, mikropların saklanabileceği hiçbir yer olmadığı anlamına gelir. B + WC'nin Hijyenik tasarımı, hem su kullanımını hem de çevreye zararlı banyo kimyasalları kullanma ihtiyacını azaltan kasenin temizliğini kolaylaştırır.

Proje Adı : Bplus Wall-hung WC with cleaRim system , Tasarımcıların adı : Isvea Eurasia, Müşterinin adı : ISVEA.

Bplus Wall-hung WC with cleaRim system  Asma Klozet

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.