Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Masa Oyunu

Boo!!

Masa Oyunu Boo !! bir doğum günü partisini neşelendirmek için herhangi bir aktivite içermesi planlanan, ancak dehşet verici bir bakışla büyük bir tahta oyunudur. Dünyadaki tüm hayaletleri hapseden, parçalanabilen küçük bir kutu olarak tasarlanmıştır. Küçük kutunun içinde, partideki tüm çocukların rahatça toplayabileceği ve oynayabileceği devasa bir oyun matı var. Hedef grubun asgari yaş sınırı 6 yaş ve üstü olarak belirlenmiştir. çeşitli maceralara ve aktivite alanlarına ev sahipliği yapan perili bir yolda bir dizi kaldırım olarak tasarlanmıştır.

Proje Adı : Boo!!, Tasarımcıların adı : Gülru Mutlu Tunca, Müşterinin adı : 2GDESIGN.

Boo!! Masa Oyunu

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.