Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Banyo Mobilyaları

Sentimenti

Banyo Mobilyaları Birlikte varolan duyguların kontrastı ve kontrastından esinlenen Sentimenti Banyo mobilyaları koleksiyonu, modern ve şık bir banyo atmosferi sunuyor. Yatay ve dikey zıt ahşap kaplamalar, zıt duyguları somutlaştırırken, banyolara dinamizm katıyor. Sentimenti koleksiyonu, çekmeceli ve dolap kapaklı dört farklı ebatta banyo dolabı ve gizli aydınlatma ve aynalı dolap kapaklı aynalar ile her ölçekteki banyoların bir parçası olmaya hazırdır.

Proje Adı : Sentimenti, Tasarımcıların adı : Isvea Eurasia, Müşterinin adı : ISVEA.

Sentimenti Banyo Mobilyaları

Bu iyi tasarım, ambalaj tasarım yarışmasında bir tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı ambalaj tasarım çalışmalarını keşfetmek için ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.