Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Banyo Mobilyaları

Soluzione

Banyo Mobilyaları Soluzione banyo mobilyaları koleksiyonu, hayatı daha kolay, huzurlu hale getiren ve kişilik duygusu ile banyolar yapan yenilikçi ve şık çözümler yaratma fikrine dayanarak tasarlanmıştır. Çekmeceli ve dolap kapak seçenekleriyle üç farklı boyutta mevcut olan banyo dolapları, banyo estetiğini yeniden tanımlamak için tekneli lavabolar ile birleştirildi. Opsiyonel yarım daire havlu askısı modülü, havlu saklama ve asmada yenilikçi bir yaklaşımdır.Soluzione koleksiyonu, yenilikçi banyo çözümleri sunmak için beyaz ve antrasit renk lake umutlarında mevcuttur.

Proje Adı : Soluzione, Tasarımcıların adı : Isvea Eurasia, Müşterinin adı : ISVEA.

Soluzione Banyo Mobilyaları

Bu iyi tasarım, ambalaj tasarım yarışmasında bir tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı ambalaj tasarım çalışmalarını keşfetmek için ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.