Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Banyo Mobilyaları

Sott'Aqua Marino

Banyo Mobilyaları Sualtı dünyasının yaratıcı detayları ile banyolara olan Sott'Aqua Marino koleksiyonu, mevcut geniş modülasyon seçeneklerini kullanarak kendi banyonuzu tasarlama lüksünü sunuyor .ott'Aqua Marino, her biri için benzersiz bir tasarım yaklaşımı sunabiliyor. tek veya çift lavabo dolapları ile kullanılabilecek esnekliğe sahip banyo. bir askı ile duvara monte yuvarlak ayna da gizli aydınlatma sistemi vardır. tekerlekler üzerinde sedir göğüs osmanlı da bir çamaşır sepeti olarak işlev görür.

Proje Adı : Sott'Aqua Marino, Tasarımcıların adı : Isvea Eurasia, Müşterinin adı : ISVEA.

Sott'Aqua Marino Banyo Mobilyaları

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.