Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Sergi Standı

Onn Exhibition

Sergi Standı Onn, kültürel varlık ustaları aracılığıyla gelenekleri modern tasarımlarla harmanlayan birinci sınıf el yapımı bir üründür. Onn'ın malzemeleri, renkleri ve ürünleri, geleneksel karakterleri bir parlaklık tadıyla aydınlatan doğadan ilham alıyor. Sergi standı, uyumlu bir sanat eseri olmak için, ürünlerle birlikte tamamlanan malzemelerle bir doğa sahnesini kopyalamak için inşa edildi.

Proje Adı : Onn Exhibition, Tasarımcıların adı : Shinjae Kang, Heeyoung Choi, Müşterinin adı : Onn.

Onn Exhibition Sergi Standı

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.