Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Çocuklar Için Sofra

Nyx

Çocuklar Için Sofra İşbirlikçi tasarımın sınırsız sınırları vardır ve bu projenin kaynağı olmuştur. Nyx Kids sofra takımı, 10 yaşındaki bir çocuk Elijah Robineau ile yetenekli bir tasarımcı Alex Petunin arasında eşsiz bir işbirliği. Çocuklar olarak harika hayallerimiz var ama yetişkinler olarak gerçek dünya için sınırlar ve sınırlar koymayı öğrendik. YORB DESIGN'ın fütüristik markası altında geliştirilen eğlenceli sofra takımı koleksiyonu, tamamen özel tasarıma izin veren çok benzersiz bir özelliğe de sahip. Kullanıcısı, kendi desenini, rengini ve şeklini çizgi üzerinde seçebilir ve ona ait olma hissi verir.

Proje Adı : Nyx, Tasarımcıların adı : Alex Petunin & Elijah Robineau, Müşterinin adı : YORB DESIGN.

Nyx Çocuklar Için Sofra

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.