Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Trafik Sinyali

Don Luis

Trafik Sinyali “Birçok ülke, önemli bir ulaşım şekli olarak yürümeyi teşvik edecek politikalar uygulamaya başladı. Karayolu tasarımı, yayaları araçlardan ayıran trafik kontrol mekanizmalarını planlayıp sağlamadığında yaya riski artar. Trafik kazalarının genel olarak gayri safi milli hasılanın% 1 ila 2'si arasında olduğu tahmin edilmektedir ”(WHO). Don Luis, yaya geçidinin zebra için farklı bir yerde geçmesini önlemek için kaldırıma boyanmış sarı bir 2D çizgiye bağlanan bir 3D trafik sinyalidir. Sadece estetik yönergelere göre değil, sosyokültürel bir analizle tasarlanmıştır.

Proje Adı : Don Luis, Tasarımcıların adı : CasBeVilla Team, Müşterinin adı : CasBeVilla Team.

Don Luis Trafik Sinyali

Bu iyi tasarım, ambalaj tasarım yarışmasında bir tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı ambalaj tasarım çalışmalarını keşfetmek için ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.