Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Kırtasiye Seti

Cubix

Kırtasiye Seti ATAÇ, çıkartmalar ve kalem tutucu kutusu dahil küp şeklinde kırtasiye seti. Cubix'in ana fikri bir "organize kaos" yaratmaktır. Kimse işyeri düzeninin çok önemli olduğu sır değil. Ancak, birçok insan sözde yaratıcı karmaşayı sever. Bu küçük çelişkinin çözümü, Cubix kavramının temelini oluşturuyordu. Kırmızı çubukların esnekliği nedeniyle, masanın her tarafına dağılmış hemen hemen her şey, kalem ve kurşun kalemlerden tüm boyutlarda kağıt ve çıkartmalara kadar herhangi bir açıda kalem tutucusuna yerleştirilebilir.

Proje Adı : Cubix, Tasarımcıların adı : Alexander Zhukovsky, Müşterinin adı : SKB KONTUR.

Cubix Kırtasiye Seti

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.