Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Neoklasik Konut Yeniden

Neoclassic Wellness

Neoklasik Konut Yeniden Neoklasik bir rezidans, sağlıklı yaşam ve spa alanı için yeniden düzenlenmiştir. Ayrıntılı alçı süslemeleri, antika meşe ahşap döşeme ve doğal gün ışığı dikkate alınarak, tasarım önerisi eski ve yeni arasındaki ayırt edici çizgiyi çizen malzemeleri tanıtmaktı. Zeminlerde ve duvarlarda lazaplaster uygulaması, lamine formikalar, cam ve kuvars mozaikler iç mekana hakim olurken, renk paleti klasik kimliği yeniden tanımlıyor. neoklasizmin yayılan romantizmi.

Proje Adı : Neoclassic Wellness, Tasarımcıların adı : Helen Brasinika, Müşterinin adı : Vivify_The beauty lab.

Neoclassic Wellness Neoklasik Konut Yeniden

Bu iyi tasarım, ambalaj tasarım yarışmasında bir tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı ambalaj tasarım çalışmalarını keşfetmek için ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.