Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Kompostlanabilir Ambalaj

cellulose net tube

Kompostlanabilir Ambalaj Pasifik'te Almanya büyüklüğünde bir çöp tabakası sürükleniyor. Biyolojik olarak parçalanabilen ambalajların kullanılması, yalnızca fosil kaynakların tüketimini sınırlamakla kalmaz, aynı zamanda biyolojik olarak parçalanabilen maddelerin tedarik zincirine girmesine de izin verir. Verpackungszentrum Graz, ev ormanlarının seyreltilmesinden elde edilen kompostlanabilir Modal selüloz elyaflarını kullanarak boru şeklindeki ağlar geliştirerek bu yönde başarılı bir adım attı. Ağlar ilk olarak Aralık 2012'de Rewe Avusturya'daki süpermarket raflarında ortaya çıktı. Sadece Rewe ile organik patates, soğan ve turunçgillerin ambalajını değiştirerek 10 ton plastik tasarrufu sağlanabilir.

Proje Adı : cellulose net tube , Tasarımcıların adı : Verpackungszentrum Graz, Müşterinin adı : Verpackungszentrum Graz, Susanne Meininger e.U..

cellulose net tube  Kompostlanabilir Ambalaj

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.