Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Elektrikli Bisiklet

Silence

Elektrikli Bisiklet Sessizlik yepyeni bir kontrol konseptli bisiklettir. Karl H Studio'nun 4 teknoloji, radar, LED, dedektörler ve bilgisayar kullandığı kendi duyu organına sahip olacak şekilde tasarlandı. Sessizlik, mevcut durumu herhangi bir sürücüye kendi sürüş koşullarına göre söyleyebilir. Saygılarımla, Karl Huang'ın tasarladığı Silence, işitme engelli arkadaşların tehlikelerden uzak durmalarına yardımcı olacak bir bisiklet yapmaktır. Sesleri olmayan huzurlu bir dünyada olsalar bile, hala rahat ve güvenli bir sürüşten yararlanma haklarına sahiptirler.

Proje Adı : Silence, Tasarımcıların adı : Yi-Sin Huang, Müşterinin adı : Karl H Studio .

Silence Elektrikli Bisiklet

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.