Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Asma Klozet

4Life

Asma Klozet 4life klozet, karakteristik hakimiyetin yeni görüntüsü olarak sağlam formu ve fonksiyonel kullanımıyla banyoda yerini alıyor. Çevre dostu klozet hem estetik hem de doğaya olan saygısı ile etkileyicidir… İnce Koltuk Örtüsü Setindeki genel yaklaşım Kolay sökülebilir, kilit mekanizmalı klozet setleri, kapak setinin iç kısmına takılacak fonksiyon kontrol düğmeleridir. Kullanıcının temas ettiği düğmeler, kirlenmesi en zor alanlara yerleştirilerek hijyen açısından ek bir avantaj sağlar.

Proje Adı : 4Life, Tasarımcıların adı : SEREL Seramic Factory, Müşterinin adı : Matel Hammadde San. ve Tic A.S Serel Sanitary Factory.

4Life Asma Klozet

Bu iyi tasarım, ambalaj tasarım yarışmasında bir tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı ambalaj tasarım çalışmalarını keşfetmek için ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.