Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Kurumsal Iç Markalaşma

Wellness and DaySPA

Kurumsal Iç Markalaşma Varışta müşteriyi teşvik etmek için tasarlanmış bir günlük spa tesisi, günlük kentsel rutinden manevi ve fiziksel canlanma alanına anında geçişe yardımcı olur. Marka kavramı, doğal mağara açıklıkları gibi doğal gün ışığının ofisi ve arkasındaki muhasebe alanlarını taşmasına izin veren parametrik tavan ve duvar hacmi için geçerlidir. İki alım modülü, iki yönlü yarı değerli taşı andıran bakır yapraklarda yaldızlıdır. Tasarım yaklaşımı, iyileştirilmesi gereken bir iç güzellik metaforudur.

Proje Adı : Wellness and DaySPA, Tasarımcıların adı : Helen Brasinika, Müşterinin adı : BllendDesignOffice.

Wellness and DaySPA Kurumsal Iç Markalaşma

Bu iyi tasarım, ambalaj tasarım yarışmasında bir tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı ambalaj tasarım çalışmalarını keşfetmek için ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.