Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Gelişmiş Taşıma

Fiaker 2.0

Gelişmiş Taşıma Birçok şehirde, geleneksel otobüs turları at reddetme şeklinde büyük bir sorunla karşı karşıyadır. Fiaker 2.0, ilk temel gereksinim olarak şehirlerdeki otobüs turlarının neden olduğu sokak kirliliğini çözer. Ayrıca, kendine özgü modern ve güncel bir forma sahip olmasına rağmen, klasik kabinlerin biçimsel estetiği takip edilerek, at arabası için özel bir tasarım geliştirildi. Zorluk, tipik olarak bir koç turunun tipik hissini ileten çağdaş ve ekolojik bir konsept sunmaktır. Ana amaç, yenilikçi tasarım yoluyla otobüs turlarını müşteriler için daha çekici hale getirmektir.

Proje Adı : Fiaker 2.0, Tasarımcıların adı : Michael Hofbauer, Müşterinin adı : Michael Hofbauer.

Fiaker 2.0 Gelişmiş Taşıma

Bu iyi tasarım, ambalaj tasarım yarışmasında bir tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı ambalaj tasarım çalışmalarını keşfetmek için ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.