Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Şişe Dekor

Lithuanian vodka Gold. Black Edition

Şişe Dekor Altın parlayan “Litvanyalı votka Altın. Black Edition ”, Litvanya halk sanatından seçkin görünümünü miras aldı. Rhombus ve balıksırtı, küçük karelerden birleşerek Litvanya halk sanatında çok yaygın kalıplardır. Her ne kadar bu ulusal motiflere atıf daha modern formlar kazansa da - gizemli geçmiş yansımaları modern sanata dönüştü. Ağırlıklı altın ve siyah renkler, kömür ve altın filtreler yoluyla olağanüstü votka filtrasyon sürecini vurgular. “Litvanyalı votka altını yapan da budur. Black Edition ”çok hassas ve kristal berraklığında.

Proje Adı : Lithuanian vodka Gold. Black Edition, Tasarımcıların adı : Asta Kauspedaite, Müşterinin adı : Stumbras.

Lithuanian vodka Gold. Black Edition Şişe Dekor

Bu mükemmel tasarım, aydınlatma ürünleri ve aydınlatma projeleri tasarım yarışmasında altın tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı aydınlatma ürünlerini ve aydınlatma projeleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için altın ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.